Sepetli Vinç Kiralama

Taşımacılık işlemlerinde ve inşaatlarda sepetli vinçlere oldukça fazla ihtiyaç duyulur. Özellikle inşaatlarda taşınması gereken malzemelerin ağırlıklarına bakıldığında tonlarca ağırlığı insanlara taşıtmak mümkün olamaz.

Bu yüzden inşaat işiyle uğraşıyorsanız bir vince sahip olmalısınız. Ancak eğer orta çapta bir işletme iseniz bu özellikteki bir sepetli vinci almanız zor olacaktır. Bu yüzden vinci almak yerine kiralama yoluna gidebilirsiniz. Denizli kiralık sepetli vinç olarak her türlü vinç ihtiyacınızı karşılıyoruz. Böylelikle vinç satın almak zorunda kalmayacak ve vince yatırım yapmak yerine mevcut paranızı işlerinizi büyütmek için kullanabileceksiniz.

Uygun Fiyatlar

Vinç ihtiyaçlarınız doğrultusunda firmamızdan ihtiyacınız olan her tip vinci kiralayabilirsiniz. İstediğiniz türdeki vinci hangi tarihlerde isterseniz denizli kiralık sepetli vinç firmamızdan kiralayabileceksiniz.

Kiralamalarda istediğiniz zaman aralıklarını bizlere bildirmeniz kiralama işleminiz için yeterlidir. İhtiyaç duyduğunuz sepetli vinçler çalışanlarımız aracılığıyla inşaat alanınıza kadar getirilip sorunsuz bir şekilde teslim edilir. Piyasada yüzlerce vinç kiralama şirketi olmasına rağmen en uygun fiyatlı vinci firmamızdan temin edebileceğinizin de garantisini veriyoruz.

Malzemelerin Taşınması

Vinçlerimizi kullanabileceğiniz alanlar sadece inşaatlar ile sınırlı değildir. Vinç taşımacılık sektöründe malzeme taşımacılıklarında da kullanılıyor. Onlarca ton ağırlığa ulaşabilen malzemelerinizi vinçler sayesinde kısa zaman içerisinde taşıyabileceksiniz.

Bu ağır yükleri taşımak özellikle de yüksek katlara ulaştırmak firmamızdan kiralayacağınız vinçler sayesinde sizin için kolay bir işlem olacaktır. Denizli şehrinde veya ilçelerindeki her alan için vinç kiralama hizmeti talep edebilirsiniz. Firmamız en uygun saatte vincinizi size ulaştıracaktır.

Ev Taşımacılığı ve Vinçler

Eğer evden eve taşımacılık firmanız varsa vinçler sizin için olmazsa olmaz bir ihtiyaç olacaktır. Özellikle son yıllarda taşımacılık sektöründe en fazla taşıma biçimi olarak vinç yardımı ile taşıma tercih ediliyor. Evler asansörlü olsa bile büyük mobilyalar veya beyaz eşyalar asansörlere sığmayacağı için bu tip eşyalar merdivenlerden indiriliyordu. Ancak günümüzde 20-30 katlı binaların yapılıyor olması ağır eşyaların merdivenlerden indirilmesini olanaksızlaştırıyor. Bu nedenle vinç yardımıyla eşyalar hem kolayca hem de eşyaya zarar vermeden taşınabiliyor. Eğer evden eve nakliyat yapıyorsanız denizli kiralık sepetli vinç firmamıza ulaşarak gerekli kiralama işleminizi başlatabilirsiniz.

Vinçlerin Güvenliği

Vinçlerimiz ihtiyaç duyduğunuz alana göre farklı çeşitler barındırıyor. Yirmi metrelik vinçler kiralayabileceğiniz gibi firmamızdan 84 metrelik vinçler de kiralayabilirsiniz. Bu geniş çeşit sayesinde 20 metrelik bir yükseklik için 70-80 metrelik taşıma kapasitesi olan vinçler kiralayarak daha fazla para vermek zorunda kalmayacaksınız. Vinçlerimizin her çeşidinde de güvenlik en üst düzeyde tutulmaktadır.

Vinçlerimizde yer alan bariyerler çalışanlarınızın vinçten aşağıya düşme riskini tamamıyla ortadan kaldırıyor. Ayrıca vinçlerimizin bakımları da düzenli aralıklarla yapılmakta ve bu sayede meydana gelebilecek herhangi bir iş kazasının da önüne geçilmektedir. Daha fazla bilgi alabilmek için bizleri her gün arayabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarımızdan vinç ihtiyaçlarınız konusunda her türlü bilgiyi alabilirsiniz.